Movies
Ratings
22
Before SunriseRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Love on DeliveryRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5