Movies
Ratings
674- HumintRated ★ 3.5
- The People UpstairsRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 3.5
- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Omniscient ReaderRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0