Movies
Ratings
257
American PsychoRated ★ 4.0
Pump up the VolumeRated ★ 3.5
The Fisher KingRated ★ 4.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
From Beijing with LoveRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.0
The Fifth EstateRated ★ 5.0
I Am Bruce LeeRated ★ 3.0- Dream FactoryRated ★ 4.0
Bad MovieRated ★ 4.0- Knuckleball!Rated ★ 5.0
Capitalism: A Love StoryRated ★ 4.0- Fly UpRated ★ 5.0
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0- ZeitgeistRated ★ 5.0