Movies
Ratings
1015
Good MorningRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
HarakiriRated ★ 4.5
Close-UpRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Double IndemnityRated ★ 4.5
No BearsRated ★ 4.5
After HoursRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5