Movies
Ratings
277
One DayRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 2.0
Wicker ParkRated ★ 1.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.5- Snow PathsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 2.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 3.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.5
Our Summer in ProvenceRated ★ 3.5
JackRated ★ 3.5
Things to ComeRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 3.0
GloveRated ★ 1.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 5.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0