Movies
Ratings
419
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
WishRated ★ 4.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5