Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.5- The GuiltyRated ★ 2.5
OnwardRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.5
ReplicasRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 2.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0