Movies
Ratings
36- Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5