Movies
Ratings
811
Jojo RabbitRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
The KillingRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Some Like It HotRated ★ 3.5
The Third ManRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0- The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5