Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Love ResetRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
White NightRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5