Movies
Ratings
436
BrokerRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.5- Believer: extended cutRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5