Movies
Ratings
138
KOKUHORated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.5