Movies
Ratings
829- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- Back in ActionRated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0- A Family AffairRated ★ 2.0
- I am the Secret in Your HeartRated ★ 2.0
- UgliesRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0