Movies
Ratings
127
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet BondRated ★ 4.0
Ichikei's Crow The MovieRated ★ 3.5
Shichinin no Hisho The MovieRated ★ 4.0
Don't Call It MysteryRated ★ 5.0
Rohan at the LouvreRated ★ 3.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 4.0
The Hound of the Baskervilles: Sherlock the MovieRated ★ 3.5
Every Trick In The BookRated ★ 3.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.5
Caution, Hazardous Wife: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
The FableRated ★ 3.5
Teacher, Please Sit Next to MeRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5
CharacterRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 4.0
The Confidence Man JP: HeroRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Murder at ShijinsoRated ★ 2.5