Movies
Ratings
160
C'est Si BonRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Mother!Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0