Movies
Ratings
222- Fair PlayRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
FagaraRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.5
City of GlassRated ★ 5.0
The French Lieutenant's WomanRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.0