Titles you rated
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Dark WatersRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0