Movies
Ratings
317
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 1.5
OnwardRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.0
The Shape of WaterRated ★ 1.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5