Movies
Ratings
894
The 18 BronzemenRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5- Free MinuRated ★ 3.5
AssemblyRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Paths of the SoulRated ★ 4.0- The Human ScaleRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
FridaRated ★ 3.5