Movies
Ratings
33
GattacaRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.5