Titles you rated
The Wild RobotRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0- Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0