Movies
Ratings
32
LoganRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5