Movies
Ratings
634
Isle of DogsRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
Victoria & AbdulRated ★ 4.5
American MadeRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
LoganRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Great WallRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0- PandoraRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 2.5