Movies
Ratings
204- A House of DynamiteRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
RawRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5