Movies
Ratings
653
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 1.5
AshfallRated ★ 0.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
Fifty Shades FreedRated ★ 2.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
Beauty and the Beast: Belle's Magical WorldRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5