Movies
Ratings
610
ShamRated ★ 3.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
The BodyguardRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
No. 1 Sentai Gozyuger VS BoonboomgerRated ★ 3.5
Under NinjaRated ★ 3.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
#IwilltellyouthetruthRated ★ 2.5
Gintama the Movie 2026: Yoshiwara in FlamesRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Beethoven FabricationRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5