Movies
Ratings
282
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 1.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 3.0