Movies
Ratings
661
As Tears Go ByRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 5.0
SpliceRated ★ 1.5
RoboCop 3Rated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 2.0
TrumboRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
StargateRated ★ 2.5
BeowulfRated ★ 2.0- Blood RainRated ★ 3.0
- Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
LegendRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 5.0