Movies
Ratings
523
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5