Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
BirthdayRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0