Movies
Ratings
245
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Ring TwoRated ★ 1.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0- Rules of DatingRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0