Movies
Ratings
595
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0- The BrosRated ★ 2.0
- Steel RainRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Freedom WritersRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.0
What Happens in VegasRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0