Movies
Ratings
188- The World of LoveRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0- IntentionRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 3.5- ResistanceRated ★ 3.0
RealRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5- Death BellRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 2.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0