Movies
Ratings
793
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0- Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0- HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- Mission: CrossRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.5