Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 2.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0