Movies
Ratings
652
IncendiesRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5- Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
CandyRated ★ 3.5
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 3.0- Memories in My FrameRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 2.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 2.5
Railroad ManRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0