Titles you rated
Nick of TimeRated ★ 5.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
The Truth About Cats & DogsRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
FlashdanceRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Tango & CashRated ★ 3.0
The Paper ChaseRated ★ 4.0- Yalkae, A Joker In High SchoolRated ★ 2.0
TessRated ★ 3.0
The Last ConcertRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Diamonds Are ForeverRated ★ 3.0
The Man with the Golden GunRated ★ 3.0
MoonrakerRated ★ 3.0
The Spy Who Loved MeRated ★ 3.0