Movies
Ratings
15
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0- Rules of DatingRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Jam Films 2Rated ★ 4.5