Movies
Ratings
337
BaitRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
My Missing ValentineRated ★ 2.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0
RiverRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Don't Worry DarlingRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Saint FrancesRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 3.5
StrayingRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
RiseRated ★ 3.5
Willy's WonderlandRated ★ 4.0
SOME LIKE IT RARERated ★ 3.5