Movies
Ratings
403
FargoRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 5.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 3.0
Brand New LandscapeRated ★ 2.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 3.5
It Happened One NightRated ★ 3.5
Some Like It HotRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Le SamouraïRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 3.5
A SeparationRated ★ 4.0
A Woman Is a WomanRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5