Movies
Ratings
1016
In the Line of FireRated ★ 3.0
SpringtimeRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
GreyhoundRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5