Movies
Ratings
360
The Truman ShowRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0- Super DiscoRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5