Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0