Movies
Ratings
213
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0