Movies
Ratings
933- Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 5.0
- My Oxford YearRated ★ 3.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5- NonnasRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
UsRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0