Movies
Ratings
1318
Drive My CarRated ★ 3.0- SohRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
MinariRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Love AffairRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5- PapaRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 3.5
The SpyRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 3.5