Movies
Ratings
15
WALL-ERated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 1.5
8 MileRated ★ 4.5