Movies
Ratings
329
PilotRated ★ 0.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0