Movies
Ratings
426- No Other ChoiceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- Kill BoksoonRated ★ 3.5

The Great BattleRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0- Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.5

HuntRated ★ 3.5