Movies
Ratings
509
The French DispatchRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0- And I Hate You SoRated ★ 2.5
- Emma PeetersRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The In-LawsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Cold WarRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0